Pohodlné designové sezení Matahari Secret

Zobrazeno: 44111 Město: Celá ČR Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky NadrženýHolky.cz
Značka MATAHARI SECRET vychází z historických poznatků osobnosti holandské exotické tanečnice Mata Hari. Filozofie této tanečnice je s noblesou přenesena do konceptu výrobku Matahari Secret – prvního bondážního sedacího pytle na světě. Stává se luxusní erotickou pomůckou, která nemá konkurenci. Značka MATAHARI SECRET je na trhu s erotikou zárukou jedinečnosti a přepychového komfortu.

Pohodlné designové sezení
Komfortní sezení s puncem moderního designu. Dokonale se hodí do všech prostorů a svým tvarem si ideálně přizpůsobí anatomii lidského těla. Absolutní relax zaručuje přizpůsobivá výplň zdravotně nezávadných kuliček.

Odolná a snadno omývatelná látka
Pečlivě vybrané látky, které se vyznačují odolností proti oděru, tělesným tekutinám a vodě. Látky nejsou náročné na údržbu a dají se jednoduše čistit. Pro pokožku jsou příjemné na dotyk.

Odnímatelné příslušenství na erotické hrátky
Každý sedací pytel Matahari obsahuje barevně sladěné pásky a pouta, která lze připojit a po odpojení odložit do vkusné odkládací taštičky. Příslušenství je vyrobeno z příjemného materiálu, který je šetrný a jemný k lidské pokožce a nezpůsobuje zranění.

Oka na popruhy
Pytel obsahuje 8 ok určených na připnutí připojitelných a odpojitelných bondážních pásků a pout. Oka poskytují velké množství kombinací pro vzrušující a tvořivé erotické přivazování.

Materiál odolný proti oděru
Vysoká odolnost proti oděru a tělesným tekutinám.

Bondážní pásky anebo pouta ve vkusné taštičce
Čtyři kusy bondážních pásků anebo pout. Každý z nich je možné připnout do kteréhokoli oka. Po použití je odepnete a diskrétně odložíte do vkusné taštičky, která je součásti balení. Takto se Matahari Secret – první bondážní sedací pytel na světě – opět promění na pohodlný sedací vak.

Kompletní nabídka a více informací naleznete zde: www.mataharisecret.cz
Telefon: +421 905 581647 Datum: 24.9.2020
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál NadrženýHolky.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)