Pro nejsilnější erekci

Zobrazeno: 44436 Město: Celá ČR Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky NadrženýHolky.cz
Yellow vital
– erekce na dosah
Yellow vital 100% přírodní výživový doplněk, který pomáhá mužům docílit kvalitnější erekce, silnějšího sexuálního prožitku a zvětšení penisu.

Dávkování:
Pro plnohodnotný účinek zapijte jednu tabletu tekutinou 60 minut před pohlavním stykem. Nedoporučuje se požít více, než jednu tabletu v průběhu 24 hodin. Upozornění:
Tableta je určena pouze osobám nad 18 let. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby trpící kardiovaskulárními chorobami! Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy!

Skladování:
Skladujte v pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí!

Jak Yellow vital funguje?
Významně podporuje potenci, odstraňuje erotické zábrany, zvyšuje a prodlužuje pocit rozkoše při sexuálním styku. Zvyšuje sexuální aktivitu, mobilitu spermií, zabraňuje předčasné ejakulaci a napomáhá při řešení problémů s erektilní dysfunkcí. Zároveň zvyšuje sexuální vytrvalost a sexuální touhu a pozitivně přispívá k vyšší frekvenci pohlavního styku. Stimuluje androgenní receptory a tím podporuje sexuální aktivitu, pozitivně působí na erekci a zlepšuje kvalitu a délku sexuálního styku. Výrazně zlepšuje prokrvení, zvyšuje libido, pozitivně napomáhá při problémech erektilní dysfunkce a neplodnosti. Pomáhá oddálit ejakulaci a zkvalitňuje erekci. Na dosažení účinku má výrazný vliv sexuální stimulace. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.

Přípravek můžete zakoupit zde:
www.yellowvital.cz
Telefon: Datum: 4.6.2018
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál NadrženýHolky.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)